Komuniteti Aktiv

Ndërvepro në lojra shumëfishuese dhe në sajt


Të Gjitha Platformat Të Bashkuara

Shijo një përvojë loje me platforma


Hape Për Të Gjithë

Shijojini lojërat falas, pa lidhje.

Lojëra Homoseksualësh Falas.

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Lojra Homoseksuale Po Vijnë Me Një Koleksion Masiv Pornografikësh Online.

Kur eksitohesh dhe do diçka që është më reale se të shikosh filma porno, pastaj duhet të luash lojëra që ne i ofrojmë Në Lojëra Homoseksualësh, faqen tonë të re me një emër të vjetër. Ne po vijmë me një koleksion që paraqet të dy lojrat nga brezi i ri HTML5 që filloi në dy vitet e fundit dhe lojrat nga brezi I Flash që u kthyen. Është një vend unik që me siguri do ta doni, sepse bashkon dy epoka porno lojrash, që të mund t'i shijoni të dyja dhe ta krahasoni evolucionin në lidhje me lojrat e të rriturve në internet.

Por edhe pse gjysma e koleksionit tonë po vjen me lojra porno Të mbetura, ne nuk kemi marrë ndonjë lojë të rastësishme që atëherë. Në fakt kemi zgjedhur lojrat më të mira që janë lëshuar në fund të viteve 2000 dhe në fillim të 2010-tës. Këto janë lojërat që ia vlejnë të shpëtohen dhe të arrijnë në një sallë të famës për vendin e lojrave të homove të së kaluarës., Nga ana tjetër, ne kemi lojrat e reja të vendit tonë, që po vijnë me lojë shumë më komplekse dhe që do t'ju provojë se përvoja interaktive e lojrave të të rriturve ka shumë vend për evolucion.

Lojra Flash Dhe HTML5 Në Të Njëjtin Vend

Të them të drejtën, të gjitha lojrat tona po vijnë në HTML5. Kjo sepse na u desh të riparonim Lojrat E Vjetra Të Flash-it që ata të punonin në internetin e sotëm. Shfletuesit nuk e mbështesin Më Flash-in. Por falë skuadrës sonë, lojrat që përndryshe do të harrohen mund të luajnë përsëri, dhe këtë herë mund të luash lojëra homoseksuale në shfletuesin tënd. Kur vjen puna te kinksat dhe fantazitë, gjërat nuk ndryshojnë shumë. Në atë kohë, tamam si tani, ishin të njëjtat gjëra të njohura., Kemi ardhur me shumë lojra porno binjakësh, kemi ardhur me disa lojra antro dhe gëzof, ka disa lojëra BDSM gjithashtu dhe disa parodi. Lojrat incest nuk ishin aq të mëdha atëherë, veçanërisht në çerdhen e homoseksualëve. Megjithatë, lojrat e hentait qenë më popullore dhe ato ishin gjithashtu më të mira se mesatarja. Po ju sjellim disa nga lojrat më të mira të hentai gejve nga ajo kohë.

Nga ana tjetër, siç premtova, gjysma tjetër e koleksionit që shfaqim Në Lojrat E Fleshit Të Homoseksualëve është në fakt nga kohët moderne. Kemi lëshuar lëshimet më të fundit, me stile të ndryshme lojërash, nga simuluesit POV seks në përvojat komplekse RPG. Ne gjithashtu vijmë me lojra me bazë teksti që po paraqesin shumë elementë grafikë dhe përfshimë disa lojëra kazinoje dhe enigme për t'ju ndihmuar të vrisni disa kohë kur jeni mërzitur, por gjithashtu ndjeni si të mërzisni veten ndërsa luani poker apo zgjidhni problemet logjike., Pra, me dy lojëra porno me vlerë bixhozi, do të gjesh shumë kënaqësi për të të bërë të derdhësh në platformën tonë. Eksploroje librarinë tonë dhe kënaqu.

Lojrat E Flash-It Janë Të Sigurta Dhe Të Përditshme

Edhe pse një pjesë e lojrave tona janë shkolla e vjetër, ne i sjellim tek ju në një vend të ri shkollor. Platforma që kemi mbledhur për këtë koleksion është e shkëlqyer. Ju nuk do të keni probleme duke gjetur rrugën tuaj rreth sajtit, ju do të merrni të gjitha mjetet e shfletimit që ju duhet për të gjetur lojrat me lidhjet e duhura për ju dhe ne përfshimë gjithashtu disa tipare të komunitetit nëpërmjet të cilave ju mund të jepni dy cent rreth titujve tanë dhe të bashkëveproni me anëtarët e tjerë të komunitetit tonë.

Kur bëhet fjalë për shqetësime të sigurta në lidhje me vendin tonë, nuk ka asnjë. Ne ofrojmë ndërlidhje të koduar, nuk kemi asnjë politikë personale të dhënash dhe meqë nuk ke pse shkarkon gjithçka, nuk do të ndalosh asnjë virus kompjuterik.

Duke e ditur se je i sigurt në platformën tonë, pavarësisht nëse je gei apo kurioz, mund të eksplorosh seksualitetin tënd lirisht. Shijoji kinksat e tua të preferuara dhe zbulo të reja me Lojëra Homosh sonte!

Luaj Falas Tani